Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


DĖL LEIDIMO INVESTICIJŲ FONDUI CENTRINEI IR RYTUI EUROPAI IR CODAN LIMITED A/S VYKDYTI ATSKIRUS KONCENTRACIJOS VEIKSMUS

  • 2000 05 11
  • Nutarimo Nr.: 49
Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba 2000m. gegužės mėn. 11 dienos Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėjo klausimą dėl Investicijų fondo Centrinei irRytui Europai ir Codan Limited A/Spateikto prašymo vykdyti atskirus koncentracijos veiksmus: dalyvauti AB “Lietuvos draudimas” akcininkų susirinkime , kuris įvyks 2000 gegužės 22 d. su visomis įstatymų suteikiamomis teisėmis akcininkams, iki Konkurencijos tarybos sprendimo dėl Investicijų fondo Centrinei ir Rytui Europai irCodan Limited A/S vykdomos koncentracijos, įsigyjant bendrą AB ”Lietuvos draudimas” kontrolę.
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nustatė:
Investicijų fondas Centrinei ir Rytui Europai ir Codan Limited A/S2000 05 05 Konkurencijos tarybai pateikė pranešimą apie vykdomą koncentraciją, t.y. AB ”Lietuvos draudimas” bendros kontrolės įgijimą, pasirašius 2000 balandžio 25 d. akcininkų sutartį. Akcininkų sutartis reikalauja, kad svarbiausiais valdymo klausimais visuotiniame akcininkų susirinkime turi būti visų partnerių patvirtinimas raštu. Pranešime apie koncentraciją pateiktas ir minėtų ūkio subjektų prašymas atlikti nurodytus koncentracijos veiksmus.
Kadangi vykdoma koncentracija nekeičia koncentracijos laipsnio draudimo paslaugų rinkoje, vadovaujantis Konkurencijos įstatymo 12 straipsnio 3 dalimi
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nutarė:
leisti Investicijų fondui Centrinei ir Rytui Europai ir Codan Limited A/Svykdyti atskirus koncentracijos veiksmus prašyme nurodytomis aplinkybėmis.
 
Tarybos Pirmininkas Rimantas Stanikūnas