BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Koncentracija Avj maistas, UAB įsigyjant 100 proc. uždarosios akcinės bendrovės „Gudobelė“ akcijų ir tokiu būdu įgyjant vienvaldę uždarosios akcinės bendrovės „Gudobelė“ kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2024 06 03
  • Paskelbta: 2024 06 10

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija bus vykdoma Avj maistas, UAB įsigyjant 100 proc. uždarosios akcinės bendrovės „Gudobelė“ akcijų ir tokiu būdu įgyjant vienvaldę uždarosios akcinės bendrovės „Gudobelė“ kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Avj maistas, UAB yra Lietuvos Respublikoje registruota holdingo bendrovė.

Su Avj maistas, UAB susiję ūkio subjektai užsiima duonos ir duonos pakaitalų, konditerijos gaminių ir užkandžių gamyba ir didmenine prekyba Lietuvos Respublikoje ir kitose šalyse. Kiti su Avj maistas, UAB susiję ūkio subjektai užsiima nekilnojamojo turto nuoma, finansinėmis investicijomis ir konsultacine veikla. 

Uždaroji akcinė bendrovė „Gudobelė“ užsiima duonos ir duonos pakaitalų, konditerijos gaminių ir užkandžių gamyba ir didmenine prekyba Lietuvos Respublikoje ir kitose šalyse.