BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Koncentracija LIT EGG, UAB įsigyjant uždarosios akcinės bendrovės Girelės paukštynas vištų kiaušinių gavybos verslą ir tokiu būdu įgyjant vienvaldę šio verslo kontrolę, taip pat įsigyjant žemės ūkio bendrovės „Nematekas“ nekilnojamąjį turtą, reikalingą siekiamam įsigyti verslui vykdyti ir administruoti

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2024 01 25
  • Paskelbta: 2024 02 14

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija bus vykdoma LIT EGG, UAB įsigyjant uždarosios akcinės bendrovės Girelės paukštynas verslo dalį, susijusią su vištų kiaušinių gavyba, taip pat įsigyjant žemės ūkio bendrovės „Nematekas“ nekilnojamąjį turtą, reikalingą siekiamam įsigyti verslui vykdyti ir administruoti.

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas LIT EGG, UAB ir su juo susiję ūkio subjektai, įskaitant Latvijos įmonę „Balticovo“, užsiima vištų kiaušinių gavybos ir pardavimo veikla, putpelių kiaušinių pardavimo veikla, kiaušinių produktų gavybos ir pardavimo veikla, vištų pardavimo veikla, organinių trąšų (vištų mėšlo) pardavimo veikla ir grūdų pirkimo-pardavimo, prekybos lesalais veikla.

Siekiama įsigyti uždarosios akcinės bendrovės Girelės paukštynas verslo dalis apima vištų kiaušinių gavybos ir pardavimo veiklą, vištų dedeklių pardavimo veiklą, ir organinių trąšų (vištų mėšlo) pardavimo veiklą. Po koncentracijos uždaroji akcinė bendrovė Girelės paukštynas tęs kitas veiklas, nesusijusias su kiaušinių gavyba.

Taip pat bus įgyjamas žemės ūkio bendrovės „Nematekas“ nekilnojamasis turtas, kurį iki koncentracijos naudojo įsigyjama uždarosios akcinės bendrovės Girelės paukštynas verslo dalis vištų kiaušinių gavybai ir kuris reikalingas toliau tęsti siekiamą įsigyti verslą.