BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Koncentracija S.A.P.I.-SOCIETA AZIONARIA PRODOTTI INDUSTRIALI-SOCIETA PER AZIONI kartu su Imlitex Holdings, UAB ir UAB „Duetra“ netiesiogiai per Cross Financing Company, UAB įsigyjant UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija“ ir SIA Reneta bendrąją kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2024 04 30
  • Paskelbta: 2024 05 07

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija bus vykdoma S.A.P.I.-SOCIETA AZIONARIA PRODOTTI INDUSTRIALI-SOCIETA PER AZIONI kartu su Imlitex Holdings, UAB ir UAB „Duetra“ netiesiogiai per Cross Financing Company, UAB įsigyjant UAB „Rietavo veterinarinės sanitarijos“ ir SIA Reneta bendrąją kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

S.A.P.I.-SOCIETA AZIONARIA PRODOTTI INDUSTRIALI-SOCIETA PER AZIONI ir su juo susiję ūkio subjektai Europos Sąjungoje, Pietų Amerikoje vykdo itališkų maisto produktų gamybos ir pardavimo veiklą, organinių ir kitų aliejų gamybos ir pardavimo veiklą, gyvūninės kilmės, negyvūninės kilmės šalutinių produktų surinkimo, tvarkymo, naikinimo, perdirbimo veiklą, gyvūninės kilmės galutinių produktų gamybos ir pardavimo veiklą, taip pat naudoto aliejaus surinkimo veiklą, odos dažymo veiklą, logistikos paslaugų teikimo veiklą, pramoninių ir specialiųjų atliekų šalinimo ir apdorojimo HORECA klientams veiklą bei kuro elektros energijos gamybos iš gyvūninių riebalų ir augalinio aliejaus veiklą.

Su S.A.P.I.-SOCIETA AZIONARIA PRODOTTI INDUSTRIALI-SOCIETA PER AZIONI susijusi Alis Srl įmonė Lietuvos Respublikoje 2023 m. gavo pajamų iš „CASA RINALDI“ prekės ženklu pažymėtų itališkų produktų (pvz., balzaminio acto, kavos pupelių, krekerių, padažų, užtepėlių ir kt.) tiekimo mažmeninės prekybos įmonėms. S.A.P.I.-SOCIETA AZIONARIA PRODOTTI INDUSTRIALI-SOCIETA PER AZIONI ir kitos su ja susijusios įmonės jokios veiklos Lietuvos Respublikoje 2023 m. nevykdė.

Imlitex Holdings, UAB vykdo kontroliuojančių bendrovių veiklą, konsultacinę verslo ir kito valdymo veiklą. Su Imlitex Holdings, UAB susijusios įmonės Europos Ekonominėje Erdvėje, ne Europos Ekonominės Erdvės valstybėse vykdo žemės ūkio žaliavų didmeninės prekybos tiek tretiesiems asmenims, tiek įmonių grupės viduje veiklą, didmeninės ir mažmeninės prekybos įvairiomis cheminėmis žaliavomis, energetiniais ištekliais (kuru ir biokuru), įrengimais veiklą, plastiko žaliavų pirkimo ir pardavimo tretiesiems asmenimis, distribucijos veiklą, kitų tarpinių produktų didmeninės ar mažmeninės prekybos (gamtinės dujos, elektros energija, naftos bitumas, grūdai, įrengimų detalės, maisto žaliavos ir produktai, plastikai, tara, tekstilės žaliavos bei gaminiai, liucernos granulės ir t.t.) veiklą, apskaitos, informacinių technologijų, finansų, kokybės, nekilnojamojo turto valdymo ir kitas veiklas.

UAB „Duetra“ vykdo verslo konsultavimo paslaugų veiklą. Su UAB „Duetra“ susijusios įmonės vykdo apgyvendinimo ir maitinimo, nekilnojamojo turto nuomos veiklą Marijampolėje.

UAB „Cross financing company“ yra specialios paskirties įmonė, atliekanti kontroliuojamų įmonių valdymo veiklą, kuriai priklauso 100 proc. UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija” bei SIA Reneta akcijų.

UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija”, kurios bendra kontrolė įgyjama, vykdo šalutinių gyvūninės kilmės produktų surinkimo ir tvarkymo veiklą Lietuvoje. Taip pat valdo gamyklą Rietave, kurioje šalutiniai gyvūninės kilmės produktai naikinami arba perdirbami, iš jų gaminami gyvūniniai baltyminiai priedai ir riebalai įvairioms pramonės sritims. Įmonė pagaminta produkcija prekiauja Lietuvoje, kitose Europos Sąjungos bei ne Europos Sąjungos valstybėse.

SIA Reneta, kurios bendra kontrolė įgyjama, yra Latvijoje registruota įmonė, kuri vykdo šalutinių gyvūninės kilmės produktų surinkimo veiklą, vykdo žuvų atliekų supirkimą ir gyvulinės kilmės žuvies baltymų ir riebalų gamybą Latvijoje. Įmonė pagaminta produkcija prekiauja Lietuvoje, Latvijoje, kitose Europos Sąjungos bei ne Europos Sąjungos valstybėse.