BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Koncentracija UAB „Kosmelita“ įsigyjant 100 proc. Latvijos įmonės SIA Bodybalt (turinčios Lietuvoje filialą SIA Bodybalt filialas) akcijų ir 100 proc. Estijos įmonės Bodybalt OU akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę 

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2024 07 03
  • Paskelbta: 2024 07 04

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija bus vykdoma UAB „Kosmelita“ įsigyjant 100 proc. Latvijos įmonės SIA Bodybalt (turinčios Lietuvoje filialą SIA Bodybalt filialas) akcijų ir 100 proc. Estijos įmonės Bodybalt OU akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas 

UAB „Kosmelita“ ketina iš Suomijos įmonės Bodim Port Oy įsigyti 100 proc. Latvijos įmonės SIA Bodybalt (turinčios Lietuvoje filialą SIA Bodybalt filialas) akcijų ir 100 proc. Estijos įmonės Bodybalt OU akcijų, įgyjant vienvaldę šių bendrovių kontrolę.

SIA Bodybalt ir Bodybalt OU turi „The Bodyshop International Limited“ suteiktas franšizės teises Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pardavinėti kosmetikos ir kūno priežiūros priemonių prekes „THE BODY SHOP“ prekių ženklo parduotuvėse (įskaitant internetinę prekybą).

UAB „Kosmelita“ valdo „EUROKOS“ prekių ženklo parduotuvių tinklą Lietuvoje ir užsiima grožio ir asmens priežiūros (daugiausia kosmetikos, makiažo, kūno priežiūros ir parfumerijos) prekių mažmenine (įskaitant internetinę) ir didmenine prekyba. Latvijoje ir Estijoje šiuo metu UAB „Kosmelita“ pardavimų nėra.

Įvykdžiusi koncentraciją UAB „Kosmelita“: įgis SIA Bodybalt (ir jos SIA Bodybalt filialo Lietuvoje) vienvaldę kontrolę ir teisę pagal franšizę pardavinėti kosmetikos ir kūno priežiūros prekes Lietuvoje valdomose „THE BODYSHOP“ prekių ženklo parduotuvėse, įskaitant internetinę prekybą; įgis vienvaldę SIA Bodybalt ir Bodybalt OU kontrolę ir pradės kosmetikos ir kūno priežiūros prekių prekybinę veiklą Latvijoje ir Estijoje „THE BODY SHOP“ prekių ženklo parduotuvėse, įskaitant internetinę prekybą.