BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Koncentracija uždarajai akcinei bendrovei ,,Žalvaris“ įsigyjant 100 proc. UAB ,,Granulita“ akcijų ir taip įgyjant vienvaldę UAB „Granulita“ kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2024 06 10
  • Paskelbta: 2024 06 11

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija bus vykdoma uždarajai akcinei bendrovei „Žalvaris“ įsigyjant 100 proc. UAB „Granulita“ paprastųjų vardinių akcijų ir taip įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę.  

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę įgyjančio ūkio subjekto UAB „Žalvaris“ pagrindinė veikla yra netauriųjų metalų (juodojo ir spalvotojo) laužo ir šių metalų atliekų supirkimas ir perdirbimas bei pavojingų, gamybinių, elektronikos ir antrinių žaliavų atliekų tvarkymas, surinkimas ir utilizavimas. Su kontrole įgyjančiu ūkio subjektu susijusi įmonė UAB Žalvaris wood specializuojasi medienos atliekų tvarkymo srityje.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama, UAB „Granulita“, užsiima žalios energijos gamyba – gamina medžio granules, kurios naudojamos, kaip biokuras miestų katilinėse, privačių namų ūkiuose bei šiluminėse elektrinėse. UAB „Granulita“ produkcija gaminama iš pirminės medžiagos: pjuvenų, medžio drožlių, medienos skiedrų, malkinės medienos, kuri neatitinka baldų ir statybos pramonės reikalavimų bei kitų medienos atliekų, tinkamų medžio granulių gamybai. UAB „Granulita“ didžiąją dalį savo produkcijos eksportuoja į Europos Sąjungos šalis.