BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Dvišalis ir daugiašalis bendradarbiavimas

  • 2023 m. Konkurencijos taryba ir 10 kitų ES šalių bei Ukrainos ir Moldovos konkurencijos institucijos pasirašė Regioninio bendradarbiavimo memorandumą, kurio tikslas – skatinti ir stiprinti Centrinės ir Rytų Europos šalių bendradarbiavimą konkurencijos politikos srityje.
  • 2022 m. Konkurencijos taryba ir Šiaurės Makedonijos institucija pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios tikslas – plėtoti bendradarbiavimą konkurencijos politikos ir konkurencijos teisės įgyvendinimo srityje bei stiprinti dvišalius santykius. 
  • 2015 m. Konkurencijos taryba ir Sakartvelo konkurencijos institucija pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios tikslas – stiprinti bendradarbiavimą konkurencijos politikos ir teisės srityje imantis bendrų iniciatyvų ir tarpusavyje keičiantis turima informacija bei patirtimi.
  • 2010 m. Konkurencijos taryba ir Kazachstano Respublikos antimonopolinė agentūra pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios tikslas – plėtoti ir stiprinti bendradarbiavimą konkurencijos politikos ir teisės srityje.
  • 1997 m. Konkurencijos taryba ir Ukrainos konkurencijos institucija pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios tikslas – stiprinti bendradarbiavimą konkurencijos politikos srityje keičiantis patirtimi konkurencijos įstatymo pažeidimų, teisės aktų ir kitais klausimais.
Atnaujinta: 2023 04 27