BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ES Dvynių programos projektas Armėnijoje

2013 m. kovo 28 d. baigėsi daugiau nei dvejus metus trukęs Dvynių programos projekto „AM/09/ENP-PCA/TP/05" „Konkurencijos ir valstybės pagalbos teisės įgyvendinimo stiprinimas Armėnijoje“ įgyvendinimas.

Vykdant projekte numatytus tikslus, Konkurencijos tarybos ekspertai kartu su projekto vyresniuoju partneriu, Vokietijos Ekonomikos ir technologijų ministerija, konsultavo Armėnijos konkurencijos institucijos darbuotojus konkurencijos ir valstybės pagalbos priežiūros įgyvendinimo klausimais, padėjo parengti Konkurencijos įstatymo pakeitimo projektą ir Valstybės pagalbos įstatymą bei juos įgyvendinančius teisės aktus, rengė seminarus Armėnijos konkurencijos ir kitų valstybės institucijų darbuotojams, teisėjams bei žiniasklaidai.

Faktai ir skaičiai:

  • Projekto partneriai – Vokietijos Ekonomikos ir technologijų ministerija, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba;
  • Naudos gavėja – Armėnijos Respublikos konkurencijos institucija;
  • Projekto trukmė – 26 mėnesiai;
  • Projekto biudžetas – 1,1 mln. Eur;
  • Surengti 35 seminarai ir apskritojo stalo diskusijos, kuriose dalyvavo 345 Armėnijos valstybės institucijų, teismų ir žiniasklaidos atstovai;
  • Savo žiniomis ir patirtimi su Armėnijos kolegomis dalinosi 10 Lietuvos konkurencijos ir valstybės pagalbos teisės ekspertų;
  • Lietuvai šiame projekte atstovavo: pirmininko pavaduotoja J. Šovienė (projekto vadovė), patarėjas ekonominės analizės klausimais Š. Pajarskas (nuolatinis Dvynių programos patarėjas Armėnijoje), pirmininkas Š. Keserauskas, pirmininko pavaduotojas E. Šatas, tarybos narė J. Ivanauskienė, buvęs tarybos narys S. Cemnolonskis bei kiti KT ekspertai.
Atnaujinta: 2022 11 14