BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ES Dvynių programos projektas Egipte

2014 m. birželio 4 d. Vokietijos ir Lietuvos konsorciumas laimėjo atranką įgyvendinti ES Dvynių programos projektą „EG/ENP/FI24" Egipto konkurencijos institucijos gebėjimams stiprinti. Projektas prasidėjo 2015 m. sausio 16 d., baigėsi – 2017 m. balandžio 15 d.

Konkurencijos taryba projekte dalyvavo kaip jaunesnioji Vokietijos Ekonomikos ir energetikos ministerijos partnerė. Už konkurencijos reguliavimą atsakinga Egipto institucija susipažino su Vokietijos ir Lietuvos konkurencijos teisės sistemomis. Projektą papildė vertinga Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą patirtis.

Faktai ir skaičiai:

  • Dalyvės: Vokietijos Ekonomikos ir energetikos ministerija, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba;
  • Naudos gavėja – Egipto konkurencijos institucija;
  • Projekto trukmė – 27 mėnesiai;
  • Projekto biudžetas – 1,1 mln. Eur;
  • Lietuvai šiame projekte atstovavo: Dominuojančių ūkio subjektų ir susijungimų priežiūros skyriaus vedėja J. Brėskytė, Teisės ir konkurencijos politikos skyriaus vedėja G. Jarmalytė, tarybos narė J. Ivanauskienė, pirmininkas Š. Keserauskas, Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriaus vedėja, tarybos narė D. Lurje, Viešųjų subjektų priežiūros skyriaus vedėja J. Paulauskaitė, Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriaus vyriausioji specialistė E. Pažėraitė, pirmininko pavaduotojas E. Šatas, pirmininko pavaduotoja J. Šovienė, administracijos direktorė A. Selčinskienė.
Atnaujinta: 2022 11 14