Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

ES techninės paramos projektas Sakartvele

2016 m. Lietuvos, Estijos ir Belgijos konsorciumas laimėjo ES techninės paramos projektą EuropeAid/137882/DH/SER/GE Sakartvelo konkurencijos agentūros gebėjimams stiprinti.

Projekto metu bus stiprinami su konkurencijos teisės ir politikos įgyvendinimu susiję Sakartvelo konkurencijos agentūros gebėjimai.

Faktai ir skaičiai:

  • Dalyvės: Business and Strategies Europe S.A. (Belgija) ir konsorciumo narės IBF (Belgija), DADA6 (Estija), Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba;
  • Naudos gavėja – Sakartvelo konkurencijos institucija;
  • Projekto trukmė – 24 mėnesiai;
  • Projekto biudžetas – 1 998 400 Eur;
  • Lietuvai šiame projekte atstovauja šie Konkurencijos tarybos atstovai: pirmininkas Š. Keserauskas, pirmininko pavaduotojas E. Šatas, pirmininko pavaduotoja J. Šovienė, tarybos narė J. Ivanauskienė, tarybos narė D. Lurje, administracijos direktorė A. Selčinskienė, Viešųjų subjektų priežiūros skyriaus vedėja J. Paulauskaitė, Dominuojančių ūkio subjektų ir susijungimų priežiūros skyriaus vedėjos pavaduotoja I. Jakubavičienė, Komunikacijos skyriaus vedėja Lina Navickaitė.
Atnaujinta: 2019 10 04