BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Patarėjų komitetas

Siekdama didinti veiklos kokybę, Konkurencijos taryba yra sudariusi patarėjų komitetą. Teisė sudaryti patarėjų komitetą numatyta Konkurencijos įstatyme.

Patarėjų komiteto nariai neatlygintinai teikia patariamojo pobūdžio konsultacijas ir pasiūlymus Konkurencijos tarybos kompetencijai priskirtais klausimais, konsultuoja institucijos darbuotojus atliekant konkurencijos teisės pažeidimų tyrimus. Ekonominiai ir teisiniai ekspertų patarimai bei įžvalgos vertingi nagrinėjant sudėtingas bylas ar sprendžiant kitus klausimus.

2020 m. rugsėjo mėn. patarėjų komandą papildė Honkongo mokslo ir technologijų universiteto (angl. Hong Kong University of Science and Technology) docentas Alminas Žaldokas. Konkurencijos tarybos patarėjų komitetui taip pat priklauso: ekonomistė ir verslo strategijų konsultantė Asta Sendonaris, šiuo metu dirbanti Baltijos–Amerikos laisvės fonde (angl. Baltic–American Freedom Foundation), Londono Karalienės Marijos universiteto (angl. Queen Mary University of London) konkurencijos teisės ir ekonomikos profesorius Ioannis Kokkoris, pasaulinės konsultacijų bendrovės Charles River Associates” viceprezidentas Matthew Bennettas bei Europos koledžo (angl. College of Europe) Briugėje konkurencijos teisės ir ekonomikos profesorius Philipas Marsdenas.

Atnaujinta: 2022 11 14