BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Pirmininkavimas ES Tarybai

Antrąjį 2013 m. pusmetį Dina Lurje, buvusi Draudžiamų susitarimų skyriaus vedėja, dabartinė KT narė, pirmininkavo ES Tarybos Konkurencijos darbo grupei, kurioje buvo derinamas direktyvos, reguliuojančios žalos atlyginimą dėl valstybių narių ir Europos Sąjungos konkurencijos teisės aktų nuostatų pažeidimo, tekstas. Darbo grupės veikloje dalyvavo KT ir LR ūkio ministerijos atstovai bei jų kolegos iš ES šalių.

ES Tarybos Konkurencijos darbo grupei pavyko suderinti direktyvos tekstą, kuriam gruodžio 2 d. pritarė ir ES konkurencingumo taryba, sudaryta iš ES valstybių narių ūkio ministrų.

2013 m. spalio 3 d. Vilniuje vykusioje Europos konkurencijos dienoje dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentė, Europos Komisijos pirmininko pavaduotojas Joaquinas Almunia, ES šalių konkurencijos institucijų, „Microsoft“ ir kitų bendrovių, akademinio pasaulio atstovai bei konkurencijos teisės praktikai. Renginio metu dalyviai aptarė nacionalinių konkurencijos institucijų nepriklausomumo, žalos, patirtos dėl konkurencijos teisės pažeidimų, atlyginimo nukentėjusioms šalims ir didelių kainų tam tikrose rinkose klausimus. Konferencijoje skaityti pranešimai skelbiami čia.

Atnaujinta: 2022 11 14