BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Arūnas Keraminas

Arūnas Keraminas Konkurencijos tarybos administracijos direktoriaus pareigas pradėjo eiti 2018 m. rugsėjo 3 d. Prieš tai aštuonerius metus jis dirbo aukščiausioje audito institucijoje, Valstybės kontrolėje, kur užėmė valstybės kontrolieriaus pavaduotojo pareigas.

1999–2010 m. Arūnas Keraminas dirbo Lietuvos Respublikos ūkio ministerijoje ir vadovavo Pramonės ir verslo departamento Inovacijų ir technologijų skyriui, ES struktūrinės paramos departamentui, taip pat ėjo ministerijos sekretoriaus, vyriausiojo patarėjo pareigas. 2003–2010 m. jis buvo UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) valdybos narys, VšĮ Lietuvos inovacijų centro valdybos pirmininkas.

Vilniaus Gedimino technikos universitete Arūnas Keraminas yra įgijęs pramonės inžinerijos bakalauro ir vadybos mokslo magistro laipsnius. Taip pat yra pabaigęs VU Verslo mokyklos MiniMBA programą, ISM vadybos ir ekonomikos universiteto „Skaitmeninės transformacijos ir verslo“ modulį.

Atnaujinta: 2024 01 29