BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Irma Urmonaitė

Irma Urmonaitė paskirta Konkurencijos tarybos nare šešerių metų kadencijai nuo 2021 m. rugsėjo 10 d., nuo 2021 m. rugsėjo 20 d. – eina Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotojos pareigas. Prieš tai septynerius metus ji dirbo Draudžiamų susitarimų tyrimo grupėje, nuo 2016 m. ėjo grupės vadovės pareigas. 2014 m. I. Urmonaitė stažavosi Europos Sąjungos Teisingumo Teisme, 2020–2021 m. – Jungtinės Karalystės konkurencijos institucijoje, kur dirbo Kartelių skyriaus direktoriaus pavaduotoja.

I. Urmonaitė yra įgijusi teisės magistro ir ekonomikos bakalauro laipsnius Vilniaus universitete, tęsė konkurencijos teisės podiplomines studijas King’s koledže Londone, baigė konkurencijos teisės ir ekonomikos studijų programas JAV ir Graikijoje, taip pat studijavo ISM vadybos ir ekonomikos bei Bolonijos (Italija) universitetuose.

Atnaujinta: 2023 10 10