BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

DĖL ATSISAKYMO PRADĖTI TYRIMĄ PAGAL AKCINĖS BENDROVĖS „ALITA“ PAREIŠKIMĄ DĖL GALIMŲ ĮMONĖS „BOSLITA IR KO“ NESĄŽININGOS KONKURENCIJOS VEIKŲ

  • 2000 07 21
  • Nutarimo Nr.: 86
  • Atsisakyta pradėti tyrimą
Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba 2000 m. liepos mėn. 21 d. posėdyje išnagrinėjo akcinės bendrovės „Alita“ prašymą atlikti tyrimą dėl įmonės „Boslita ir Ko“ galimų nesąžiningos konkurencijos veikų.
Konkurencijos taryba nustatė:
Pareiškėjas pateikia informaciją, jog įmonė „Boslita ir Ko“, gaminanti pusiau saldų muskatinį vyno gėrimą kopijuoja analogišką gėrimą gaminančios AB „Alita“ prekę ženklinančias etiketes.
Konkurencijos taryba konstatavo:
Vadovaujantis Konkurencijos įstatymo 17 straipsnio 4 dalimi, Konkurencijos taryba tiria nesąžiningos konkurencijos veiksmus tik tais atvejais, jeigu šie veiksmai pažeidžia daugelio ūkio subjektų ar vartotojų interesus. Šiuo atveju teigti, kad pažeidžiami daugelio ūkio subjektų ar vartotojų interesai nėra pagrindo. Konkurencijos įstatymo 17 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad ūkio subjektas, kurio teisėti interesai pažeidžiami nesąžiningos konkurencijos veiksmais, turi teisę kreiptis į teismą su ieškiniu dėl neteisėtų veiksmų nutraukimo (1 punktas), padarytos žalos atlyginimo (2 punktas).
Vadovaudamasi Konkurencijos įstatymo 17 straipsnio 4 dalimi, 25 straipsnio 3 dalimi bei 4 dalies 2 punktu,
Konkurencijos taryba nutarė:
Atsisakyti pradėti tyrimą dėl galimų įmonės „Boslita ir Ko“ nesąžiningos konkurencijos veikų.
 
Tarybos Pirmininkas Rimantas Antanas Stanikūnas