Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


DĖL ATSISAKYMO PRADĖTI TYRIMĄ PAGAL SAVAITRAŠČIO „LAZDIJŲ ŽVAIGŽDĖ“ REDAKTORIAUS K. MATULEVIČIAUS PRAŠYMĄ

  • 2000 05 25
  • Nutarimo Nr.: 55
  • Atsisakyta pradėti tyrimą
Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba 2000 m. gegužės 25 d. išnagrinėjo savaitraščio „Lazdijų žvaigždė“ redaktoriaus K. Matulevičiaus prašymą atlikti tyrimą dėl galimų UAB „Dzūkų žinios“ nesąžiningos konkurencijos ir vartotojų klaidinimo veikų.
Konkurencijos taryba nustatė:
Pareiškėjas pateikia informaciją, kad UAB „Dzūkų žinios“, leidžianti Lazdijų rajono laikraštį „Dzūkų žinios“ 2000 m. gegužės mėnesiui užsakė Uždarojoje akcinėje bendrovėje „TeleSATpressa“ 1620 laikraščio egzempliorių. Laikraštyje šį mėnesį nurodomas 2281 egzemplioriaus tiražas.
Konkurencijos taryba konstatavo:
Vadovaujantis Konkurencijos įstatymo 17 straipsnio 4 dalimi, Konkurencijos taryba tiria nesąžiningos konkurencijos veiksmus tik tais atvejais, jeigu šie veiksmai pažeidžia daugelio ūkio subjektų ar vartotojų interesus. Konkurencijos įstatymo 17 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad ūkio subjektas, kurio teisėti interesai pažeidžiami nesąžiningos konkurencijos veiksmais, turi teisę kreiptis į teismą su ieškiniu dėl neteisėtų veiksmų nutraukimo (1 punktas), padarytos žalos atlyginimo (2 punktas).
Konkurencijos taryba nutarė:
Atsisakyti pradėti tyrimą dėl galimų UAB „Dzūkų žinios“ nesąžiningos konkurencijos ir vartotojų klaidinimo veikų.
 
Tarybos Pirmininkas Rimantas Antanas Stanikūnas