Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

DĖL ATSISAKYMO PRADĖTI TYRIMĄ PAGAL UAB „TELE2“ PAREIŠKIMĄ

  • 2001 07 05
  • Nutarimo Nr.: 75
  • Atsisakyta pradėti tyrimą
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 2001 m. liepos 5 d. tvarkomajame posėdyje išnagrinėjo pareiškėjo - UAB „Tele2“ 2001 06 19 pareiškimą dėl prašymo atlikti konkurenciją ribojančių veiksmų tyrimą nustatant, ar dominuojančių mobilių telekomunikacinių paslaugų rinkos operatorių UAB „Omnitel“ ir UAB „Bitė GSM“ pasiūlytas ir sutartyse dėl tinklų sujungimo ir tiesioginio tarpusavio atsiskaitymo su „Tele2“ nustatytas tinklų sujungimo tarifas nėra vertintinas kaip nesąžininga kaina ribojantis konkurenciją bei pažeidžiantis Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo 9 ir 16 straipsnius.
Konkurencijos taryba NUSTATĖ, kad pasirašytos sutartis tarp UAB „Tele2“, UAB „Omnitel“ ir UAB „Bitė GSM“ susijusios su telekomunikacijų tinklų sujungimo sąlygomis.
Konkurencijos taryba KONSTATAVO, kad Lietuvos Respublikos telekomunikacijų įstatymo 6 straipsnio 1 dalies 1 punktas numato, kad Ryšių reguliavimo tarnyba privalo užtikrinti, kad telekomunikacijų operatoriai nebūtų diskriminuojami ir turėtų lygias galimybes sudaryti sutartis dėl telekomunikacijų tinklų sujungimo. Lietuvos Respublikos Telekomunikacijų įstatymo 6 straipsnio 2 dalies 5 punktas numato, kad Ryšių Reguliavimo tarnyba „rengia ir tvirtina ... bendrąsias telekomunikacijų tinklų sujungimo sutarčių sąlygas ir ginčų, kilusių tarp telekomunikacijų operatorių dėl telekomunikacijų tinklų sujungimo, sprendimo tvarką,...“
Vadovaudamasi Konkurencijos įstatymo Nr. VIII-1099 25 straipsnio 4 dalies 2 punktu,
Konkurencijos taryba NUTARĖ atsisakyti pradėti tyrimą dėl UAB „Omnitel“ ir UAB „Bitė GSM“ veiksmų ir pateiktą prašymą persiųsti Ryšių reguliavimo tarnybai.
 
Tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas