Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

DĖL LEIDIMO AB „KRETINGOS GRŪDAI“ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ, ĮSIGYJANT IKI 100% AB „KLAIPĖDOS GRŪDAI“ AKCIJŲ PAKETĄ

  • 2000 07 04
  • Nutarimo Nr.: 75
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 2000 m. liepos 4 d. Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėjo AB „Kretingos grūdai“ koncentracijos pranešimą dėl ketinimo įsigyti iki 100% AB „Klaipėdos grūdai“ akcijų paketą, pagal LR Akcinių bendrovių įstatymo 10 str. 3 d.lp. vykdyti reorganizaciją prijungiant AB „Klaipėdos grūdai“ prie AB „Kretingos grūdai“.
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nustatė:
numatoma koncentracija vertinama kaip horizontali ruginių miltų, kombinuotų pašarų, kruopų, baltiminių vitamininių priedų prekių rinkose, tačiau po koncentracijos AB „Kretingos grūdai“ užims veikiamose atitinkamose rinkose: ruginių miltų - iki 17%, kombinuotų pašarų - iki 23%. Baltiminių vitamininių priedų, kruopų rinkose užimama rinkos dalis padidės nežymiai ir sieks atitinkamai iki 7% ir iki 4%. Kvietinių miltų, didmeninėje prekyboje grūdų, kombinuotų pašarų, kiaulių auginimo ir realizavimo prekių rinkose koncentracijos laipsnis nesikeičia. Dėl ketinamos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ir itin ribojama konkurencija.
Vadovaudamasi Konkurencijos įstatymo 14 str. 1d. lp.,
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nutarė:
leisti AB „Kretingos grūdai“ vykdyti koncentraciją , įsigyjant iki 100% AB „Klaipėdos grūdai“ akcijų paketą ir vykdyti reorganizaciją prijungiant AB „Klaipėdos grūdai“ prie AB „Kretingos grūdai“ , pagal pateiktą pranešimą.
 
Tarybos Pirmininkas Rimantas Antanas Stanikūnas