Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


DĖL LEIDIMO INVESTICIJŲ FONDUI CENTRINEI IR RYTŲ EUROPAI (INVESTICIJŲ FONDAS), EUROPOS REKONSTRUKCIJOS IR PLĖTROS BANKUI (ERPB) IR CODAN LIMITED A/S ĮSIGYTI AB „LIETUVOS DRAUDIMAS“ AKCIJŲ PAKETĄ

  • 2000 05 25
  • Nutarimo Nr.: 57
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 2000 m. gegužės mėn. 25 dienos Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėjo koncentracijos pranešimą dėl Investicijų fondo Centrinei ir Rytų Europai, ERPB ketinimo įsigyti po 14% AB „Lietuvos draudimas“ akcijų paketą ir pagal su Codan Limited A/S pasirašytą akcininkų sutartį bendrai kontroliuoti, AB „Lietuvos draudimas“ akcininkų sutartyje, apibrėžtais pagrindiniais valdymo klausimais.
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nustatė:
Codan Limited A/S kontroliuoja 79% AB „Lietuvos draudimas“ akcijų paketą. Po sandorio Investicijų fondas ir ERPB įgytų po 14% AB"Lietuvos draudimas" akcijų paketus. 2000m.balandžio 25d. Investicijų fondas, ERPB ir Codan Limited A/S pasirašė akcininkų sutartį, kuri reikalauja, kad tam tikrais sutartyje nurodytais svarbiausiais valdymo klausimais visuotiniame akcininkų susirinkime turi būti visų partnerių (t.y. Investicijų fondo, EPRB ir Codan Limited A/S) patvirtinimas. Kadangi nei viena iš sutarties šalių nedalyvauja kitų Lietuvos draudimo bendrovių valdyme, vykdoma koncentracija nesustiprins AB „Lietuvos draudimas“ dominuojančios padėties atitinkamose draudimo paslaugų rinkose.
Vadovaudamasi Konkurencijos įstatymo 14str. Id.lp.,
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nutarė :
leisti Investicijų fondui Centrinei ir Rytų Europai, Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankui, Codan Limited A/S vykdyti koncentraciją įsigyjant AB „Lietuvos draudimas“ bendrą kontrolę pagal pateiktą pranešimą.
 
Tarybos Pirmininkas Rimantas Antanas Stanikūnas