BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

DĖL LEIDIMO LIETUVOS IR JAV UAB „BENNET DISTRIBUTORS“ ĮSIGYTI IKI 100% UAB „DARIJA“ AKCIJŲ PAKETĄ

  • 2000 05 25
  • Nutarimo Nr.: 56
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 2000 m. gegužės mėn. 25 dienos Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėjo Lietuvos ir JAV UAB „Bennet distributors“ koncentracijos pranešimą dėl ketinimo įsigyti iki 100% UAB „Darija“ akcijų paketą.
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nustatė:
numatoma koncentracija vertinama kaip horizontali didmeninėje prekyboje alkoholiniais gėrimais, tačiau po koncentracijos UAB „Bennet distributors“ ir šio ūkio subjekto kontroliuojama AB „Šėma“, taip pat UAB „Darija“ didmeninėje prekyboje alkoholiniais gėrimais (išskyrus alų) užims iki 8% rinkos (atitinkamai stiprių alkoholinių gėrimų - apie 3,5 %, šampano, putojančio vyno - 22%, fermentuotų gėrimų, įskaitant vyną - 9%). Kepimo mielių, rektifikuoto spirito, angliarūgštės, parfumerijos, kosmetikos ir higienos reikmenų prekių rinkose koncentracijos laipsnis nesikeičia. Dėl ketinamos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ir itin ribojama konkurencija.
Vadovaudamasi Konkurencijos įstatymo 14str. 1d. lp.,
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nutarė:
leisti Lietuvos ir JAV UAB „Bennet distributors“ įsigyti iki 100% UAB „Darija“ akcijų paketą pagal pateiktą pranešimą.
 
Tarybos Pirmininkas Rimantas Antanas Stanikūnas