BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

DĖL LEIDIMO UAB „EKOVALDA“ IŠSINUOMOTI UAB „TROJINA“ PRIKLAUSANČIAS PREKYBINĖS PASKIRTIES PATALPAS

  • 2000 02 18
  • Nutarimo Nr.: 15
Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba 2000m. vasario mėn. 18 dienos Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėjo klausimą dėl UAB”Ekovalda” pateiktą pranešimą apie ketinimą išsinuomoti UAB”Trojina” prekybinės paskirties patalpas, esančias adresu: Žirmūnų g. 106, Vilnius.
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nustatė:
Vilniaus mieste UAB”Ekovalda” (Eko grupė) neužima dominuojančios padėties mažmeninės prekybos maisto ir nemaisto prekėmis rinkose. Vykdoma koncentracija keičia koncentracijos laipsnį Vilniaus mažmeninės maisto ir nemaisto prekybos rinkose nežymiai (iki 1%) ir nesukuria dominuojančios padėties atitinkamose rinkose.
Vadovaudamasi Konkurencijos įstatymo 14 str. 1 d. 1p.,
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nutarė:
leisti UAB”Ekovalda” išsinuomoti UAB”Trojina” priklausančias prekybinės paskirties patalpas, esančias adresu: Žirmūnų g. 106, Vilnius, pranešime apie koncentraciją nurodytomis aplinkybėmis.
 
Tarybos Pirmininkas Rimantas Antanas Stanikūnas