Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

DĖL LEIDIMO UAB „EKOVALDA“ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

  • 2000 06 29
  • Nutarimo Nr.: 70
Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba 2000 06 29 Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėjo UAB “Ekovalda” pateiktą pranešimą apie koncentraciją, išsinuomojant prekybinės paskirties patalpas: iš UAB “Saturnas” patalpas, esančias A.J.Povilaičio g. 20 Vilniuje, iš AB “Vilniaus vaivorykštė” patalpas, esančias L.Asanavičiūtės g. 20/V.Druskio g. 2, Vilniuje, iš UAB “Žaliasis Jovaras” patalpas, esančias S.Stanevičiaus g. 23, Vilniuje, iš UAB “Hakonlita” patalpas, esančias Varnių g. 43, Kaune.
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nustatė:
UAB “Ekovalda” įeina į Eko grupę, kurią sudaro 3 bendrovės: UAB “Vegida”, UAB “Šeškinės Ekoprekyba” ir UAB “Ekoprekyba”. Eko grupė turi 10 mažmeninės prekybos maisto ir nemaisto prekėmis parduotuvių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.
     UAB “Ekovalda” vykdoma koncentracija keičia koncentracijos laipsnį mažmeninės prekybos maisto ir nemaisto prekėmis rinkose Vilniaus ir Kauno miestuose nežymiai. Vykdoma koncentracija nesukuria dominuojančios padėties atitinkamose rinkose. Lietuvoje Eko grupė užima apie 5% mažmeninės prekybos maisto prekėmis rinkos ir iki 1% mažmeninės prekybos nemaisto prekėmis rinkos. Atitinkamai pagal miestus : Vilniuje – apie 13% ir 1% atitinkamos rinkos, Kaune – 1.5% ir 0.1% atitinkamos rinkos, Klaipėdoje - 1.5% ir 0.3% atitinkamos rinkos.
Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo 14 str. 1 d. 1 p.,
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nutarė:
leisti UAB “Ekovalda” vykdyti koncentraciją, išsinuomojant prekybinės paskirties patalpas: iš UAB “Saturnas” patalpas, esančias A.J.Povilaičio g. 20 Vilniuje, iš AB “Vilniaus vaivorykštė” patalpas, esančias L.Asanavičiūtės g. 20/V.Druskio g. 2, Vilniuje, iš UAB “Žaliasis Jovaras” patalpas, esančias S.Stanevičiaus g. 23, Vilniuje, iš UAB “Hakonlita” patalpas, esančias Varnių g. 43, Kaune, pranešime išdėstytomis aplinkybėmis.
 
Tarybos Pirmininkas Rimantas Stanikūnas