BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

DĖL LEIDIMO UAB „ENERGIJOS TAUPYMO CENTRAS“ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ IŠSINUOMUOJANT SP UAB „UKMERGĖS ŠILUMA“, UAB „DAINAVOS ENERGETIKA“ IR UAB „ŠVENTUPĖ“ TURTĄ

  • 2001 03 22
  • Nutarimo Nr.: 41
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba (toliau - Konkurencijos taryba), 2001 m. kovo mėn. 22 dienos Konkurencijos, tarybos posėdyje išnagrinėjo UAB „Energijos taupymo centras“ 2001 03 12 pateiktą pranešimą dėl koncentracijos.
Konkurencijos taryba nustatė:
numatoma koncentracija vertinama kaip vieno ūkio subjekto vienvaldės kontrolės pakeitimas kito ūkio subjekto vienvalde kontrole, nekeičianti rinkos struktūrų koncentracijos laipsnio ir neapribojanti konkurencijos atitinkamose rinkose.
Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo 14 str. l d. l p.,
Konkurencijos taryba nutarė:
Leisti UAB „Energijos taupymo centras“ vykdyti koncentraciją išsinuomuojant SP UAB „Ukmergės šiluma“, UAB „Dainavos energetika“ ir UAB „Šventupė“ turtą pagal pateiktą pranešimą.
 
Tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas