Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DĖL LEIDIMO UAB „VAKARŲ LIETUVOS PRAMONĖS IR FINANSŲ KORPORACIJA“ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ ĮSIGYJANT 35 PROC. UAB „NAFTOS GAVYBA“ IR 54 PROC. UAB „MANIFOLDAS“ AKCIJŲ PAKETUS

  • 2000 11 10
  • Nutarimo Nr.: 126
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba (toliau - Konkurencijos taryba), 2000 m. lapkričio mėn. 10 dienos Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėjo UAB "Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija" 2000 10 24 pateiktą pranešimą dėl koncentracijos.
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nustatė:
Numatoma koncentracija nesukuria ir nesustiprina dominuojančios padėties ir dėl to nėra itin apribojama konkurencija atitinkamose prekių rinkose.
Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo 14 str. l d. l p.,
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nutarė:
Leisti UAB "Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų korporacija" vykdyti koncentraciją įsigyjant 35 proc. UAB "Naftos gavyba" ir 54 proc. UAB "Manifoldas" akcijų paketus, pagal pateiktą pranešimą.
 
Tarybos Pirmininkas Rimantas Antanas Stanikūnas