BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Koncentracija Aktsiaselts Ekspress Grupp netiesiogiai per UAB Satyre įsigijus 100 proc. UAB „Lrytas“ akcijų ir taip įgijus vienvaldę pastarojo ūkio subjekto kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2024 05 15
  • Paskelbta: 2024 05 20

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija įvykdyta Aktsiaselts Ekspress Grupp netiesiogiai per UAB Satyre įsigijus 100 proc. UAB „Lrytas“ akcijų ir taip įgijus vienvaldę pastarojo ūkio subjekto kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę netiesiogiai įgijęs ūkio subjektas – Aktsiaselts Ekspress Grupp – yra žiniasklaidos grupė, veikianti internetinės žiniasklaidos srityje, leidžianti žurnalus, laikraščius ir knygas. Su Aktsiaselts Ekspress Grupp susijęs ūkio subjektas DELFI, UAB valdantis naujienų portalą delfi.lt, o iki 2023 m. lapkričio mėn. valdęs nemokamų skelbimų portalą alio.lt, parduoda reklamos vietą ir turinio rinkodaros paslaugas. Su Aktsiaselts Ekspress Grupp susiję ūkio subjektai taip pat teikia reklamos plotų monetizavimo paslaugų įrankius, naujienų agentūros paslaugas, YouTube kanalų tinklo priežiūrą. Kiti su kontrolę įgijusiu ūkio subjektu susiję ūkio subjektai teikia su skolų išieškojimu susijusias paslaugas, užsiima sąskaitų vertinimu bei skolų registravimu, siūlo paskolų brokerio paslaugas bei sąskaitų konsolidavimo paslaugą.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyta – UAB „Lrytas“ – valdantis naujienų portalą lrytas.lt, parduoda reklamos vietą bei teikia turinio rinkodaros paslaugas.