Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

AB „AISTENSITA“ IR UAB „TAMRO“ DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2004 12 23

Konkurencijos taryba posėdyje priėmė nutarimus dėl leidimų ūkio subjektams pagal pateiktus pranešimus vykdyti koncentraciją.

1. Nutarta leisti AB „Aistensita“ vykdyti koncentraciją įsigyjant AB „Utenos elektrotechnika“ ir AB „Umega“ prijungimo būdu pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl vykdomos koncentracijos atitinkamose rinkose koncentracijos laipsnis nesikeičia, dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribojama konkurencija šioje rinkoje.

Pateiktame pranešime nurodyta, kad numatomas AB „Aistensita“, AB „Umega“ ir AB „Utenos elektrotechnika“ reorganizavimas. Prijungus pastarąsias bendroves, jos kaip juridiniai asmenys baigs savo veiklą. Taip pat nurodyta, kad numatomas įmonių sujungimas padės sumažinti gamybos ir administravimo sąnaudas, o vieninga valdymo sistema leis sparčiau priimti sprendimus ir lanksčiau vykdyti įprastą ūkinę veiklą.

2. Priimtas nutarimas leisti UAB „Tamro“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Vognė“ akcijų. Klaipėdoje esančios UAB „Vognė“ pagrindinė veikla - mažmeninė prekyba vaistais, medicininės paskirties prekėmis, dantų gydymo paslaugos, o UAB „Tamro“ - didmeninė ir mažmeninė prekyba vaistais.

UAB „Tamro“ vykdomą koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip vertikalią ir horizontalią atitinkamose prekybos vaistais ir medicininės paskirties prekėmis rinkose. Nustatyta, kad koncentracijos laipsnis minėtose atitinkamose rinkose keičiasi nežymiai, dėl to nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams