BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

AB „MALSENA“ GALĖS ĮSIGYTI UAB „GINTARINIS AMŽIUS“ AKCIJŲ

2004 09 09

Konkurencijos taryba įvykusiame posėdyje išnagrinėjo AB „Malsena“ pateiktą prašymą leisti vykdyti koncentraciją įsigyjant 50 proc. UAB „Gintarinis amžius“ akcijų ir priėmė nutarimą leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Vykdomą koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip vertikaliąją, kadangi AB „Malsena“ veiklos sritys yra įvairių rūšių kvietinių ir ruginių miltų bei jų mišinių,manų kruopų, gemalų dribsnių, kvietinių sėlenų ir pašarų gamyba, taip pat grūdų saugojimo, valymo ir džiovinimo paslaugos, o UAB „Gintarinis amžius“ gamina makaronus. AB „Malsena“ yra ir pagrindinė UAB „Gintarinis amžius“ žaliavos tiekėja. Bendrovės teigia, jog šia koncentracija siekiama diversifikuoti savo veiklos sferas ir investuoti į makaronų gamybą.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 19