BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

AKTUALI INFORMACIJA APIE VALSTYBĖS PAGALBĄ – MOKOMUOSIUOSE VAIZDO ĮRAŠUOSE

Siekdama stiprinti valstybės pagalbos koordinatorių tinklą ir šviesti valstybės institucijas bei ūkio subjektus valstybės pagalbos klausimais, Konkurencijos taryba parengė ir savo interneto svetainėje pradeda skelbti mokomuosius vaizdo įrašus. Juose trumpai ir aiškiai pristatomos pagrindinių valstybės pagalbos principų, taikomų kriterijų, išimčių ir kitos temos.

Konkurencijos taryba nuolat konsultuoja tiek viešojo sektoriaus, tiek verslo atstovus aktualiais valstybės pagalbos klausimais, ruošia metodinę medžiagą, veda mokymus.  Institucijos ekspertai pastebi, jog valstybės institucijų darbuotojams reikalinga greitai randama, paprastai pateikta šios srities informacija, kuri leistų jiems efektyviau atlikti savo funkcijas. Klausimų, susijusių su valstybės pagalba, taip pat kyla ir ūkio subjektams – pagalbos gavėjams bei įmonėms, kurios šią paramą administruoja.

Mokomuosiuose vaizdo įrašuose informacija pateikiama aiškiai ir suprantamai, pasitelkiant praktinius pavyzdžius. Mokymų temos toliau bus plečiamos ir pildomos, ateityje taip pat planuojama parengti vaizdo įrašus, padėsiančius Valstybės pagalbos registro naudotojams greitai ir kokybiškai užpildyti reikiamas formas.

Konkurencijos taryba tikisi, kad ši medžiaga bus naudinga visoms suinteresuotoms grupėms ir leis susipažinti su pagrindiniais valstybės pagalbos principais bei atsakys į dažniausiai kylančius klausimus. Minėti vaizdo įrašai papildo institucijos interneto svetainėje jau esančią aktualią informaciją apie valstybės pagalbą.

Atnaujinta: 2024 02 15