BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ALYTUJE – KONKURENCIJOS TARYBOS SEMINARŲ CIKLO #SUKONKURENCIJAPOLIETUVĄ RENGINYS

Kam reikalinga konkurencija? Kas yra karteliniai susitarimai ir kaip juos atpažinti viešuosiuose pirkimuose? Kas yra valstybės pagalba? Kokia reklama klaidina? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus Konkurencijos tarybos ekspertai pateiks Alytuje, kur gegužės 29 d., pirmadienį, vyks jau trečias seminarų apie konkurenciją ciklo #SuKonkurencijaPoLietuvą renginys. Jame laukiami viešojo ir privačiojo sektoriaus atstovai.

Konkurencijos tarybos praktika rodo, kad konkurencijos problemos aktualios ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir regionuose, tad mūsų iniciatyva #SuKonkurencijaPoLietuvą – tai puiki galimybė atvirai diskutuoti įvairiomis konkurencijos temomis su Lietuvos savivaldybėmis, joms priklausančiomis įmonėmis ir, žinoma, konkrečių savivaldybių teritorijose gyvuojančiu verslu. Atvykstame dalytis informacija, nes tik žinodami tam tikrame regione egzistuojančias problemas ir apie jas kalbėdamiesi galime kartu rasti būdus išvengti konkurencijos ribojimų.

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas

Alytuje Konkurencijos tarybos atstovai aptars, kaip užtikrinti konkurenciją, savivaldybei teikiant viešąsias paslaugas keleivinio transporto, šilumos, atliekų tvarkymo sektoriuose, kaip tinkamai įgyvendinti teisės aktų reikalavimus remiant profesionalų sportą.

Ciklo #SuKonkurencijaPoLietuvą seminarai aktualiais konkurencijos klausimais jau vyko Kaune ir Marijampolėje. Šie renginiai finansuojami ES techninės paramos ir Konkurencijos tarybos lėšomis.

Atnaujinta: 2017 05 25