Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

APIE SUTEIKTĄ VALSTYBĖS PAGALBĄ – NAUJOJE EUROPOS KOMISIJOS VALSTYBĖS PAGALBOS SKAIDRUMO SVETAINĖJE

keyboard-453795_960_720.jpg

Šiandien pradeda veikti Europos Komisijos valstybės pagalbos skaidrumo viešos paieškos svetainė (toliau – Paieškos svetainė), kurioje bus skelbiama informacija apie visų Europos Sąjungos valstybių narių suteiktą valstybės pagalbą, kai tokia pagalba vienam gavėjui viršija 500 000[1] eurų.

Europos Komisija pažymi, jog svarbu viešinti informaciją apie suteiktą valstybės pagalbą ir užtikrinti vienodas sąlygas visiems Europos Sąjungos vidaus rinkos žaidėjams. Pagal Europos valstybės pagalbos skaidrumo reikalavimus, valstybės institucijos informaciją į Paieškos svetainę turės teikti nuo 2016 m. liepos 1 d.

Tikimasi, kad Paieškos svetainė  padidins ūkio subjektų atskaitomybę ir prisidės prie veiksmingesnio valstybės pagalbos priemonių įgyvendinimo.

Paieškos svetainę galite pasiekti čia.

Daugiau informacijos apie Europos valstybės pagalbos skaidrumo reikalavimų naudą galite rasti čia.

Iškilus klausimams dėl Valstybės pagalbos kviečiame konsultuotis tel. (8 5) 261 31 57.

 


[1] Žemesnės informacijos viešinimo ribos numatomos tada, kai paramos gavėjai yra žemės ūkio ar žuvininkystės ir akvakultūros sektoriuose veikiantys ūkio subjektai.