Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

„APL RESTAURANTS“ GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

bowling-237905_1920.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją bendrovei „APL Restaurants“ įsigyjant 100 proc. įmonės „Ozo boulingas“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. vasario 28 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Su kontroliuojančiąja bendrove (holdingu) „APL Restaurants“ susijusi įmonė „Cibus Restaurants“ valdo greitojo maisto restoranus „Kentucky Fried Chicken“ (KFC). Kiti susiję ūkio subjektai vykdo įvairią veiklą: užsiima mažmenine prekyba veterinarijos prekėmis, didmenine prekyba nevaistiniais produktais, mažmenine bei didmenine prekyba vaistais, teikia veterinarijos, reklamos, rinkodaros, logistikos, žiniasklaidos monitoringo, spausdinimo, klasifikuotos reklamos paslaugas, taip pat užsiima naujienų agentūros, naujienų portalo, tradicinės žiniasklaidos, kino filmų didmeninio platinimo veikla.

„Ozo boulingas“ teikia maitinimo, boulingo, biliardo ir kitų žaidimų paslaugas Vilniuje, Klaipėdoje bei Šiauliuose esančiuose prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.