BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

APTARIAMA MODERNIZUOTŲ KONKURENCIJOS TAISYKLIŲ TAIKYMO PRAKTIKA

2005 03 10

Šiandien Briuselyje prasidėjusioje ir dvi dienas truksiančioje tarptautinėje konferencijoje, kurioje bus aptarta Europos Sąjungos konkurencijos taisyklių taikymo praktinė patirtis, dalyvauja Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas ir Administracijos vadovas Šarūnas Pajarskas.

Konferenciją, kurioje numatyta visapusiškai išanalizuoti modernizuotų konkurencijos taisyklių taikymo Europos Sąjungos šalyse ypatumus ir pasikeisti sukaupta patirtimi, surengė Europos Komisija kartu su Tarptautine teisininkų asociacija (IBA). Europos šalių konkurencijos institucijų vadovai kartu su Konkurencijos direktorato ir nacionalinių teismų atstovais įvertins sukauptą praktinę patirtį taikant nuo praėjusių metų gegužės ES įsigaliojusio naujojo reglamento taisyklių sąlygas ir procedūras. Tiek Europos Komisijos, tiek nacionalinių konkurencijos institucijų ir nacionalinių teismų atstovai savo pranešimuose yra numatę aprėpti pačius įvairiausius ir problematiškiausius konkurencijos politikos išsiplėtusioje Europoje įgyvendinimo aspektus ir efektyvesnio jos taikymo galimybes.

Konferencijoje kalbės Europos Sąjungos konkurencijos komisarė Nelė Krus (Neelie Kroes), EK Konkurencijos direktorato generalinis direktorius Filipas Lav (Philip Lowe) ir kiti atsakingi pareigūnai.

Konferencijos rengėjai sudarė sąlygas su svarstomomis aktualijomis betarpiškai susipažinti ir nacionalinių konkurencijos institucijų specialistams. Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos darbuotojai taip pat stebės konferencijos dalyvių pasisakymus ir diskusijas internete.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 04 27