Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

„AS BALTCAP“ GAVO LEIDIMĄ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

4215_b5de6d8657e871f8219287e86f54d2821.jpg

Privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytoja „AS BaltCap“ galės vykdyti koncentraciją netiesiogiai per fondą „BaltCap Growth Fund EuVECA UF“ įsigyjant 65 proc. naujai steigiamo ūkio subjekto akcijų, kuriam priklausys po 100 proc. bendrovių „Gemma sveikatos centras“ bei  „Gemma NT“ akcijų. Šiam sandoriui, kurio metu „AS BaltCap“ įgis vienvaldę minėtų bendrovių kontrolę, leidimą davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. vasario 13 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„AS BaltCap“ yra viena didžiausių privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojų Baltijos šalyse. „BaltCap Growth Fund EuVECA UF“ investuoja į įvairią veiklą vykdančias bei sparčiai augančias mažas ir vidutines Baltijos šalių bendroves.

Su „AS BaltCap“ susijusi bendrovė „Ecoservice“ teikia įvairių rūšių atliekų surinkimo, vežimo ir apdorojimo paslaugas, nuomoja ir aptarnauja biotualetus, užsiima miestų valymu ir gatvių priežiūra, nuomoja specializuotą transportą, konteinerius ir pastaruosius parduoda. „Coffee Address“ nuomoja ir parduoda biuro gėrimų aparatus, taip pat prekiauja biurams ir išsinešti skirta kava bei jos mišiniais. „Impuls LTU“ valdo sporto klubų tinklą Baltijos valstybėse.

Kiti su „AS BaltCap“ susiję ūkio subjektai Lietuvoje vykdo įvairią veiklą: teikia statybos, kelių tiesimo ir priežiūros, įvairių objektų projektavimo, nekilnojamojo turto vertinimo, valdymo ir nuomos, skaitmeninės reklamos paslaugas, tvarko atliekas, parduoda laboratorinę įrangą ir baldus, taip pat užsiima ekologiškų, sveikų, natūralių maisto ir ne maisto produktų mažmenine bei didmenine prekyba, sporto klubų, biokuro jėgainių ir kita veikla.

„Gemma sveikatos centras“ užsiima medicinine praktika ir reabilitacija, teikia paslaugas, susijusias su žmonių sveikata: slauga, globa suaugusiems asmenims su negalia bei senyvo amžiaus asmenims ir kt.  „Gemma NT“ nuomoja nuosavą nekilnojamąjį turtą.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.