Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

ATLIEKAMIEMS PATIKRINIMAMS – IR POLICIJOS PASPIRTIS

2012 03 13

Konkurencijos taryba ir Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Dvišalė sutartis sudaryta siekiant užtikrinti efektyvų ir operatyvų Konkurencijos tarybos atliekamų įmonių patikrinimų vykdymą tais atvejais, kai tam bus reikalinga ir policijos pareigūnų pagalba. Konkurencijos taryba dėkinga Policijos departamentui už norą bendradarbiauti, kad tyrimai būtų atliekami efektyviau.

Įmonių patikrinimai yra neatskiriama Konkurencijos įstatymo įgyvendinimo dalis ir yra itin svarbi renkant įrodymus vykdomiems tyrimams dėl įtariamų veiksmingos konkurencijos ribojimų.

Tam tikrais atvejais policijos pagalba gali būti reikalinga siekiant užtikrinti viešąją tvarką organizuojamų patikrinimų metu, o bendradarbiavimo sutartis sudaro sąlygas pagalbos sulaukti operatyviai.

Atstovė viešiesiems ryšiams