BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ATNAUJINTAS BENDROVĖS „LIT EGG“ IR GIRELĖS PAUKŠTYNO SANDORIO NAGRINĖJIMO TERMINAS

Konkurencijos taryba atnaujino koncentracijos nagrinėjimo terminą, įmonei „LIT EGG“ įgyjant Girelės paukštyno vištų kiaušinių gavybos verslo vienvaldę kontrolę, taip pat perkant žemės ūkio bendrovės „Nematekas“ nekilnojamąjį turtą, reikalingą norimam įsigyti verslui administruoti.

Pranešimą apie ketinimą vykdyti koncentraciją institucija gavo 2023 m. rugpjūčio 18 d., tačiau, kaip paaiškėjo jo nagrinėjimo metu, Konkurencijos tarybai nebuvo pateikta koncentracijos poveikio vertinimui reikšminga informacija, susijusi su sandorio dalyvių ateities planais, gamybinių pajėgumų pokyčiais, bendradarbiavimo susitarimais ir nenurodytos kitos svarbios su prekių pasiūla susijusios aplinkybės.

Remiantis Konkurencijos įstatymu, koncentracijos poveikio vertinimui reikšminga informacija turėjo būti pateikta teikiant pranešimą arba iškart, kai atsirado nagrinėjamos koncentracijos vertinimui svarbių aplinkybių pasikeitimai. Vis dėlto šiuo konkrečiu atveju visą privalomą pateikti informaciją Konkurencijos taryba gavo tik 2024 m. sausio mėnesį.

Atsižvelgdama į tai, kad institucijos ekspertai turi iš naujo įvertinti gautą informaciją ir svarbias aplinkybes, kurios gali turėti įtakos galutiniam sprendimui dėl planuojamo sandorio, Konkurencijos taryba nusprendė pranešimą apie numatomą įmonės „LIT EGG“ ir Girelės paukštyno vištų kiaušinių gavybos verslo koncentraciją, kartu įsigyjant žemės ūkio bendrovės „Nematekas“ nekilnojamąjį turtą, laikyti gautu 2024 m. sausio 25 d.

Suinteresuoti asmenys kviečiami teikti Konkurencijos tarybai nuomones apie minėtą planuojamą vykdyti koncentraciją.

Šis Konkurencijos tarybos nutarimas teismui nėra skundžiamas.

Atnaujinta: 2024 02 14