Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

AUTOMOBILIŲ PREKYBOS VERSLO ATSTOVAMS LEISTA VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

wheel-3489637_1920.jpg

Suomijoje registruota bendrovė „Veho Oy Ab“ galės vykdyti koncentraciją įsigyjant Estijos įmonę „Aktsiaselts Silberauto“, po 100 proc. Lietuvos bendrovės „Silberauto“ ir Estijos bendrovės „Silberauto Estonia AS“ ir per pastarąją netiesiogiai – 100 proc. Estijoje registruotos „Silwi Autoehituse Aktsiaselts“ akcijų. Šiam sandoriui, kurio metu „Veho Oy Ab“ įgis vienvaldę minėtų bendrovių kontrolę, leidimą davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. spalio 9 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Veho Oy Ab“ per susijusį ūkio subjektą „VEHO Eesti AS“ Lietuvos Respublikoje užsiima didmenine komercinių ir keleivinių automobilių, atsarginių dalių prekyba.  

„Aktsiaselts Silberauto“ vykdo naujų keleivinių automobilių, lengvųjų komercinių automobilių ir sunkvežimių, taip pat atsarginių dalių ir aksesuarų didmeninę prekybą Estijoje bei Lietuvos Respublikoje veikiančiam susijusiam ūkio subjektui „Silberauto“.

„Silberauto Estonia AS“ pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba naujais ir naudotais keleiviniais automobiliais, lengvaisiais komerciniais automobiliais, autobusais ir sunkvežimiais, atsarginėmis dalimis ir aksesuarais Estijoje.

UAB „Silberauto“ užsiima komercinių ir keleivinių automobilių, atsarginių dalių mažmenine prekyba, teikia automobilių remonto ir nuomos paslaugas Lietuvoje.

„Silwi Autoehituse Aktsiaselts“ teikia automobilių restauravimo ir specializuotas automobilių konstravimo paslaugas Estijoje.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.