Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

BENDROVEI „SANITEX“ LEISTA VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2010 03 10

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi gautą Bendros Lietuvos – JAV įmonės UAB „Sanitex“ pranešimą apie koncentraciją netiesiogiai per dukterinę bendrovę įsigyjant 99,99 proc. SIA „Avers Centrs“ akcijų, leido vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba nustatė, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

Numatyta koncentracija bus vykdoma įmonei SIA „Karsten – Sanitex Latvia“, kurios 100 proc. akcijų priklauso Bendrai Lietuvos-JAV UAB „Sanitex“, įsigyjant 99,99 proc. SIA „Avers Centrs“ akcijų.

Bendros Lietuvos – JAV įmonės UAB „Sanitex“ pagrindinė vykdoma veikla: maisto ir kitų produktų gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba jais bei kitomis prekėmis, įvairių paslaugų teikimas, kitų ūkinių veiklų vykdymas. Latvijos bendrovės „Avers Centrs“, kurios akcijas ketinama įsigyti, pagrindinė vykdoma veikla – logistinių paslaugų teikimas, didmeninė prekyba.

Konkurencijos tarybai pateiktame pranešime apie koncentraciją nurodyta, kad numatomos koncentracijos tikslas - vieningo aukšto standarto logistinių paslaugų teikimo tinklo sukūrimas.

Atstovė viešiesiems ryšiams