BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„BIOVELA-UTENOS MĖSA“ GALĖS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

Konkurencijos taryba leido įmonei „Biovela-Utenos mėsa“ įsigyti „Klaipėdos mėsinės“ prekės ženklą ir kitą su mėsos gamyba bei pardavimu susijusį turtą, kuris šiuo metu priklauso kooperatyvui „Gera mėsa“.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2023 m. birželio 7 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Biovela-Utenos mėsa“ priklauso įmonių grupei „Biovela Group“, vienijančiai mėsos perdirbimo bendroves. Įmonė vykdo gyvų galvijų ir kiaulių supirkimo bei skerdimo veiklą, taip pat gamina ir parduoda šviežios kiaulienos bei jautienos produkciją, mėsos gaminius, subproduktus. Su „Biovela-Utenos mėsa“ susijusios bendrovės teikia verslo konsultacijas, perparduoda maisto ir ne maisto produktus, prekiauja tabaku ir alkoholiniais gėrimais, valdo ir nuomoja nekilnojamąjį turtą, taip pat teikia logistikos ir transporto priemonių nuomos bei priežiūros paslaugas, superka ir perparduoda gyvus galvijus Latvijoje ir kt.

Sandoriu įgyjamas prekės ženklas „Klaipėdos mėsinė“ bei kitas turtas yra susiję su šviežios mėsos ir jos gaminių gamyba bei pardavimu.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2023 08 29