Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


„CITADELE BANKA“ GALĖS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ 

2020 11 27
coins-1523383_1920.jpg

Konkurencijos taryba leido įmonei „Citadele Banka“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. bendrovės „UniCredit Leasing“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. liepos 31 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Citadele Banka“ teikia banko paslaugas. Su bendrove susiję ūkio subjektai veikia banko, skolinimo ir lizingo paslaugų srityje, užsiima investicijų valdymo, pensijų fondų, investicinio tarpininkavimo ir gyvybės draudimo, nekilnojamojo turto valdymo, vystymo ir pardavimo bei kita veikla.

„UniCredit Leasing“ teikia lizingo ir skolinimo paslaugas, o su ja susijusios įmonės – ne gyvybės draudimo tarpininkavimo paslaugas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.