BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„CIVINITY“ IR „SAIL INVEST“ GALĖS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

Konkurencijos taryba davė leidimą vykdyti koncentraciją bendrovėms „Civinity“ ir „Sail invest“ netiesiogiai per UAB „SPV 31“ įgyjant įmonių „Civinity namai Vilnius“, „Civinity namai“, „Servico“ ir „Pastatų meistrai“ bendrąją kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2021 m. liepos 26 d. Kiti rinkos dalyviai (suinteresuoti asmenys) Konkurencijos tarybai nepateikė argumentuotų nuomonių apie būsimo sandorio galimas neigiamas pasekmes konkurencijai.

„Civinity“ valdo įmonių grupę. Su bendrove susiję ūkio subjektai užsiima daugiabučių gyvenamųjų namų administravimu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir Kretingoje, taip pat Latvijoje. „Civinity“ grupės įmonės taip pat vykdo komercinės paskirties statinių priežiūros veiklą, atlieka pastatų renovaciją, teikia pastatų techninės priežiūros paslaugas, vykdo statybos ir inžinerinius darbus, teikia valymo bei teritorijų tvarkymo paslaugas,  finansines ir su informacinėmis technologijomis susijusias paslaugas.

„Civinity namai Vilnius“ ir „Civinity namai“ teikia daugiabučių namų administravimo paslaugas Vilniuje.

„Pastatų meistrai“ vykdo veiklą, susijusią su įvairios paskirties pastatų technine priežiūra, valymu ir teritorijų tvarkymu.

„Sail invest“, kontroliuojama Domo Dargio, užsiima verslo valdymu. Su ja susijusios įmonės teikia pastatų renovacijos ir techninės priežiūros paslaugas, vykdo statybos ir inžinerinius darbus.

„Servico“ vykdo daugiabučių gyvenamųjų namų administravimo veiklą Vilniuje ir Vilniaus rajone, taip pat komercinės paskirties pastatų priežiūros veiklą Lietuvoje.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2021 08 26