Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

D. LURJE BAIGS EITI KONKURENCIJOS TARYBOS NARĖS PAREIGAS

2021 06 04
Lentelė.jpg

Konkurencijos tarybos narė, pirmininko pavaduotoja Dina Lurje nuo birželio 15 d. baigs darbą institucijoje ir savo profesinę karjerą tęs privačiame sektoriuje.

„Palikti šią instituciją dabar, kai konkurencijos užtikrinimas yra kaip niekad svarbus, o tuo pačiu ir sudėtingas, yra sunku. Metai, kuriuos praleidau Konkurencijos taryboje, pasižymėjo dideliais pokyčiais – džiaugiuosi galėjusi prie jų prisidėti ir daugelį jų įgyvendinti. Džiugu, kad Konkurencijos taryboje lieka profesionalų komanda, su kuria turėjau galimybę dirbti, augti kartu ir priimti reikšmingus sprendimus“, – sakė D. Lurje.

D. Lurje prie Konkurencijos tarybos komandos prisijungė 2011 m., vadovavo Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriui, nuo 2016 m. gegužės 3 d. buvo paskirta Konkurencijos tarybos nare, nuo 2019 m. liepos 15 d. – Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoja.

„Per 10 savo profesinės karjeros metų Konkurencijos taryboje Dina Lurje prisidėjo prie teigiamų pokyčių daugelyje institucijos veiklos sričių: pradžioje – kaip kartelių tyrėja, vėliau – kaip tyrėjų komandos lyderė, o pastaruosius penkerius metus – kaip tarybos narė, kuravusi kartelių tyrimų, tarptautinių ryšių ir koncentracijų priežiūros sritis. Dinai esu dėkingas už jos energiją pokyčiams, bet dar labiau – už kantrybę tuos pokyčius įgyvendinant“, – sakė Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas.

Nuo birželio  15 d. Konkurencijos tarybą sudarys pirmininkas Š. Keserauskas ir nariai Elonas Šatas bei Medeina Augustinavičienė. Nuo liepos 1 d. Konkurencijos tarybos narės pareigas pradės eiti Karina Kučaidze.

Konkurencijos tarybos įstatymas numato, kad Konkurencijos tarybos pirmininką ir keturis narius Ministro Pirmininko teikimu skiria Prezidentas. Konkurencijos tarybos nariai yra skiriami šešerių metų laikotarpiui, ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės.