Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


DĖL RAUTAKIRJA Oy VYKDOMOS KONCENTRACIJOS IR PATEIKTO ĮSIPAREIGOJIMŲ PROJEKTO

2007 10 24

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 2007 m. spalio 17 d. gavo Rautakirja Oy pranešimą apie koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Impress Teva“ akcijų.

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 2005 m. spalio 27 d. nutarimu Nr. 1S-121 leido Rautakirja Oy vykdyti koncentraciją įsigyjant 51 proc. UAB „Impress Teva“ akcijų su nustatytomis koncentracijos vykdymo sąlygomis ir įpareigojimais. Be to, 2005 m. gruodžio 13 d. Rautakirja Oy įsigijo 100 proc. UAB Lietuvos spaudos „Vilniaus agentūra“ akcijų.

Rautakirja Oy kartu su pranešimu apie koncentraciją dėl ketinimo įsigyti 100 proc. UAB „Impress Teva“ akcijų pateikė koncentracijos vykdymo sąlygų ir įsipareigojimų projektą. Siūlydama šį projektą Rautakirja Oy teigia, kad bus užtikrinta veiksminga konkurencija spaudinių platinimo rinkoje Lietuvos Respublikoje.

Konkurencijos taryba, siekdama visapusiškai įvertinti numatomos koncentracijos poveikį konkurencijai spaudinių platinimo rinkoje Lietuvoje, prašo pateikti argumentuotus atsiliepimus ir siūlymus dėl Rautakirja Oy teikiamo pranešimo apie minėtą koncentraciją ir koncentracijos vykdymo sąlygų ir įpareigojimų projekto.

Atsiliepimus ir pasiūlymus dėl šių įsipareigojimų projekto prašome pateikti Konkurencijos tarybai raštu iki š.m. lapkričio 15 d.

Susipažinti su Rautakirja Oy pateiktu projektu ir galimais jo papildymais galite čia

Atstovė viešiesiems ryšiams