BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„DG21“ GALĖS VYKDYTI SANDORĮ

Konkurencijos taryba davė leidimą bendrovei „DG21“ vykdyti koncentraciją įsigyjant po 100 proc. įmonių „Panevėžio arena“, „Tiketa“, „Seven Live“ akcijų bei 99,99 proc. „Universalios arenos“ akcijų ir įgyjant vienvaldę visų šių bendrovių kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. spalio 12 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Vienvaldę kontrolę įgyjanti „DG21“ priklauso tarptautinei aviacijos paslaugų įmonių grupei „Avia Solutions Group“, kurios pagrindinės ūkinės veiklos sritys orientuotos į įvairaus pobūdžio su aviacija susijusius sprendimus ir paslaugas. „DG21“ ir „Avia Solutions Group“ susijusių ūkio subjektų grupė vykdo orlaivių ir sraigtasparnių remontą bei techninę priežiūrą, antžeminį aptarnavimą, užsiima jų nuoma ir prekyba, rengia aviacijos personalo paieškas ir mokymus, organizuoja užsakomuosius bei krovininius skrydžius, poilsines keliones ir teikia kitas su aviacijos sektoriumi susijusias paslaugas, taip pat platina medicinines priemones ir diegia medicininę įrangą Baltijos šalyse, valdo ir nuomoja nekilnojamąjį turtą.

Bendrovės „Panevėžio arena“ ir „Universali arena“, kurių vienvaldė kontrolė įgyjama, vykdo pastatų bei patalpų nuomos ir vidaus reklamos plotų pardavimo veiklas. „Seven Live“ organizuoja renginius ir teikia jų įgyvendinimo paslaugas, o „Tiketa“  užsiima renginių bilietų bei dovanų čekių platinimo veikla.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2020 11 10