BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

DUOTAS LEIDIMAS „DOMES ENGINEERING“ ĮSIGYTI TILTŲ IR VIADUKŲ STATYBOS BENDROVĘ

„Domes engineering“ galės įsigyti 100 proc. bendrovės „Viadukas“ akcijų ir įgyti vienvaldę jos kontrolę. Šiam sandoriui leidimą davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2021 m. rugsėjo 9 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Domes engineering“ pagrindinė veiklos sritis – antrinių bendrovių akcijų valdymas ir konsultacinių verslo paslaugų antrinėms bendrovėms teikimas, taip pat įrangos ir transporto priemonių, reikalingų įgyvendinti eismo saugumo sprendimus, nuoma. Su „Domes engineering“ susijusios bendrovės diegia įvairias eismo saugumo priemones: įrengia tiltų ir viadukų atitvarus, kelio metalinių apsauginių atitvarų sistemas, kelio ženklus ir jų atramų konstrukcijas, šviesoforus, pėsčiųjų perėjas, triukšmo užtvarus, kelių, gatvių apšvietimo sistemas, taip pat montuoja elektromobilių įkrovimo stoteles, įrengia aikšteles ir kt.

„Viaduko“ pagrindinė veikla – tiltų, viadukų, tunelių statyba ir remontas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2021 11 25