Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTAS LEIDIMAS ĮGYTI BENDRĄJĄ „TAIKOS CENTRO“ KONTROLĘ

N3.jpg

Konkurencijos taryba davė leidimą Latvijos bendrovei „New Bumani Invest“ ir Raimundui Petrikui vykdyti koncentraciją įgyjant bendrąją UAB „Taikos centras“ kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. spalio 17 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Su kontroliuojančiąja bendrove (holdingu) „New Bumani Invest“ susiję ūkio subjektai valdo antrines bendroves, užsiima mažmenine prekyba „pasidaryk pats (angl. do it yourself)“ pobūdžio prekėmis, plėtoja nekilnojamojo turto projektus, teikia nuomos paslaugas įmonių grupei priklausančioms bendrovėms ir kitiems asmenims.

Su Raimundu Petriku susiję ūkio subjektai kontroliuoja antrines įmones, plėtoja ir nuomoja nekilnojamąjį turtą, vykdo Kauno miesto automobilių turgaus, vaistinių veiklą, teikia ortopedijos priemonių gamybos bei prekybos ir kitas įvairias medicinos paslaugas.

Šiuo metu veiklos nevykdantis „Taikos centras“ planuoja užsiimti nekilnojamojo turto plėtra ir nuoma.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.