Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

DUOTAS LEIDIMAS ĮSIGYTI BENDROVĘ „AGROSFERA“

13411.jpg

Konkurencijos taryba davė leidimą bendrovei „ICOR“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 40 proc. įmonės „Agrosfera“ akcijų (kartu su jau turimomis akcijomis – 100 proc.) ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. vasario 28 d. Sandorį planuojama įgyvendinti įgyjant 40 proc. bendrovės „Agrosfera“ akcijų, kurias valdo Estijos įmone „Agromeril“ ir turi bendrąją jos kontrolę kartu su „ICOR“. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„ICOR“ teikia verslo valdymo, buhalterinės apskaitos, vidaus audito bei teisines paslaugas. Su ja susijusios įmonės daugiausia užsiima šilumos ir vandens apskaitos duomenų prietaisų bei kitų inžinerinių produktų gamyba, inžineriniais sprendimais miestui, pramonei ir energetikai, taip pat plėtoja nekilnojamojo turto projektus, Lietuvoje ir užsienyje prekiauja nafta ir jos produktais bei teikia pastatų priežiūros ir administravimo paslaugas.

Bendrovė „Agrosfera“ ir su ja susijęs ūkio subjektas prekiauja trąšomis ir žemės ūkio produkcija (įvairių kultūrų grūdų, specializacija – ankštinių), ją superka iš ūkininkų, atlieka pirminį perdirbimą bei eksportuoja.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios Eur pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.