Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

DUOTAS LEIDIMAS ĮSIGYTI LATVIJOS ĮMONĘ „ECO BALTIA“

4282_0bf96685410fc64b127fa7059ef97c50.jpg

Investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ galės vykdyti koncentraciją netiesiogiai per valdomą bendrovę „BSGF Salvus“ įsigyjant 52,81 proc. latvių įmonės „Eco Baltia“ akcijų ir kartu su esamu akcininku Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku įgyjant bendrąją pastarosios įmonės kontrolę. Leidimą vykdyti šią koncentraciją davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2020 m. gegužės 15 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Uždarojo tipo profesionaliems investuotojams skirtas privataus kapitalo investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ ir su juo susiję ūkio subjektai gamina medicinos ir odontologijos prietaisus, instrumentus ir reikmenis, plieninius įvairios paskirties statinius, technologines konstrukcijas bei įrenginius ir talpyklas, taip pat užsiima investicine veikla, projektuoja ir gamina metalo konstrukcijas, teikia sveikatos priežiūros paslaugas ir kt.

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas yra tarptautinė finansų įstaiga, kuriai priklauso 30,51 proc. Latvijos bendrovės „Eco Baltia“ akcijų. Bankas finansuoja projektus žemės ūkio, energijos vartojimo efektyvumo, vietinės aplinkosaugos infrastruktūros, gamtos išteklių, energetikos, turizmo, telekomunikacijų, informacinių technologijų, žiniasklaidos ir transporto srityse.  69 valstybės ir dvi tarptautinės institucijos – Europos Komisija ir Europos investicijų bankas – yra šio banko narės.

Latvijoje registruotai kontroliuojančiajai bendrovei Eco Baltia“ priklauso 100 proc. „Eco Baltia grupa“ akcijų. Su pastarąja bendrove susiję ūkio subjektai prekiauja antrinėmis žaliavomis bei perdirbto plastiko produkcija Lietuvoje.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.