Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


DUOTAS LEIDIMAS ĮSIGYTI NT OBJEKTUS SOSTINĖJE

B5.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją bendrovei „Lords LB Asset Management“ netiesiogiai per bendroves „Juozapavičiaus 6“ ir „Ateira“ įgyjant Vilniuje esančio nekilnojamojo turto (NT) vienvaldę kontrolę.

„Lords LB Asset Management“ 2019 m. gruodžio 19 d. institucijai pranešė, kad koncentracija bus įgyvendinta, sostinėje esančio NT nuosavybės teises įsigyjant fondo „Lords LB Baltic Green Fund“ valdomoms įmonėms: „Juozapavičiaus 6“ – NT objektus, esančius Šeimyniškių g. 3, Šeimyniškių g. 3A, A. Juozapavičiaus g. 6, Kalvarijų g. 11A, o „Ateirai“ – Šeimyniškių g. 1A. Įgyjamas NT yra komercinės (biurų) ir gyvenamosios paskirties, jis išnuomotas skirtingiems nuomininkams ir generuoja nuomos bei su nuoma susijusių administravimo paslaugų pajamas.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose, ir davė leidimą vykdyti koncentraciją. Įgyvendinus sandorį, bendrovės „Juozapavičiaus 6“ ir „Ateira“ taps vienvaldėmis minėto NT savininkėmis.

Pagrindinė „Lords LB Asset Management“ veikla yra kolektyvinio investavimo subjektų steigimas ir valdymas. Su ja susijusios bendrovės Lietuvoje, kitose Baltijos šalyse, Lenkijoje bei Baltarusijoje užsiima investicine, NT valdymo ir vystymo veikla, investuoja į energetikos projektus bei infrastruktūrą, taip pat nuomoja biurų, viešbučių ir mažmeninės prekybos patalpas, automobilių stovėjimo aikšteles.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.