BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

DUOTAS LEIDIMAS SKOLAS IŠIEŠKANČIŲ IR PERKANČIŲ BENDROVIŲ SANDORIUI

Skolas superkanti Estijos bendrovė „Aktiva Finance Group“ galės įsigyti po 100 proc. panašias paslaugas teikiančių įmonių „Intrum Lietuva“, „Intrum Latvia“ ir „Intrum Estonia“ akcijų bei perimtų jų vienvaldę kontrolę. Leidimą šiam sandoriui davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2024 m. sausio 11 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Su „Aktiva Finance Group“ susijusi bendrovė „Julianus Inkaso“ Lietuvoje teikia įvairias skolų išieškojimo paslaugas: siunčia priminimus, vykdo ikiteisminį bei teisminį išieškojimą, perka reikalavimo teises bei skolų portfelius. Kiti su Estijos bendrove susiję ūkio subjektai Lietuvoje užsiima sąskaitų vertinimu bei skolų registravimu, teikia paskolų brokerio bei sąskaitų konsolidavimo paslaugas, taip pat užsiima internetine žiniasklaida, naujienų agentūros veikla, siūlo internetinės reklamos sprendimus bei turinio kūrimo paslaugas.

„Intrum Lietuva“ išieško skolas (įskaitant priminimų siuntimą) bei perka skolų portfelius mūsų šalyje, o „Intrum Latvia“ ir „Intrum Estonia“ teikia kredito valdymo ir skolų pirkimo paslaugas atitinkamai Latvijoje bei Estijoje.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 03 20