BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


DUOTAS LEIDIMAS STEIGTI SVEIKATOS CENTRĄ

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) ir bendrovė „Omina Bona“ galės steigti naują juridinį asmenį – Oskaro Minkovskio sveikatos centrą – ir įgyti bendrąją jo kontrolę. Leidimą vykdyti šią koncentraciją davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2019 m. gruodžio 30 d. Planuojama, kad naujai steigiama bendrovė Oskaro Minkovskio sveikatos centras plėtos endokrininių ligų prevencijos, profilaktikos bei tyrimų veiklą.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

VšĮ LSMU, be pagrindinės švietimo veiklos aukštojo universitetinio mokslo sveikatos mokslų ir veterinarijos srityje, taip pat vykdo mokslinius tyrimus, teikia sveikatos priežiūros paslaugas, gamina ir parduoda vaistus, užsiima knygų ir periodinių leidinių leidyba bei mažmenine prekyba, teikia apgyvendinimo, nekilnojamojo turto (NT) valdymo, nuomos ir kitas paslaugas.

LSMU ligoninės Kauno klinikų veikla susijusi su asmens ir  visuomenės sveikatos priežiūra, sveikatos priežiūros specialistų rengimu ir tobulinimu, moksliniais tyrimais ir kt. Kauno klinikinė ligoninė taip pat teikia asmens sveikatos priežiūros paslaugas, rengia sveikatos priežiūros specialistus.

VšĮ LSMU gimnazija teikia ugdymo ir neformaliojo švietimo paslaugas, VšĮ LSMU praktinio mokymo ir bandymų centras – studentų praktinio mokymo, tiriamosios, veterinarinės, augalų auginimo, gyvulininkystės ir kitos veiklos paslaugas.

UAB „Omina Bona“ vykdo kontroliuojančiųjų bendrovių veiklą, parduoda NT, teikia konsultavimo ir tarpininkavimo paslaugas parduodant NT. Su ja susijusios įmonės – „Elniaragė“, „NT investicija“, „Nevesta“ ir NT valdymo biuras – parduoda NT; „Skaita“, Ąžuolyno sveikatingumo centras ir NT valdymo biuras – nuomoja, valdo, administruoja NT; Ąžuolyno sveikatingumo centras nuomoja vaizdinei reklamai skirtus plotus; „City Plaza“ vykdo kontroliuojančių bendrovių veiklą.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2020 01 30